RETON, spol. s r.o.

CZECH republic

Kvalita je náš cíl.

Foukané sklo

Ručně foukané sklo    Na konci roku 2015 jsme uzavřeli vlastní sklářskou dílnu a ručně foukané sklo doprodáváme ze skladových zásob. V omezeném množství ještě nabízíme sklářské výrobky jiných sklofoukačských dílen.
 
   Velkoobchodní ceník našeho zboží Vám zašleme na vyžádání.
 
   Společnost Reton se již od svého vzniku v roce 1991 zabývala zpracováním skla. Původní sklářské práce spojené s renovacemi skleněných televizních obrazovek byly později rozšířeny o výrobu užitkového a dekoračního skla.
   Až do roku 2008 jsme se orientovali převážně na výrobu laboratorního a užitkového ručně foukaného skla pro potřeby světoznámé sklárny Kavalier Sázava. Na konci roku 2008 byla tato spolupráce ukončena z důvodu krize, která výrazným způsobem zásahla celý sklářský průmysl. Hlavní náplní výroby se tak stala dříve okrajová výroba lahví a štamprlek s vnitřními skleněnými motivy pro reklamní účely, které jsme schopni doplnit pískovanými logotypy firem nebo nápisy a texty pro různá individuální výročí a oslavy. Při výrobě skleněných výrobků zpracováváme sklo Simax, které je charakteristické svou vysokou kvalitou a teplotní odolností.